INFORMACE
24 60 191 54

Dodávka a Platba

www.pneushop.cz je internetová služba poskytovaná společností Delticom AG, Hannover, Německo.

Ceny obsahují DPH.

Díky systému naší společnosti je objednávání pneumatik velmi jednoduché. Šetřime Váš čas a peníze, dodaváme přimo ke dveřím Vašeho domu. Pokud potřebujete pomoc při montáži, nabízíme Vám mnoho pneuservisů, které Vám namontují pneumatiky a které se nacházejí v blízkosti Vašeho bydliště.

Nabízíme Vám dvě možnosti dodávky:
  1. Dodávka pneumatik na domácí adresu. Dodaváme pneumatiky na stejnou adresu, na kterou byl vystaven účetní doklad. 
  2. Dodávka pneumatik na jinou adresu. V tomto připadě prosíme o zadání přesné adresy dodávky a také osoby, která je Vámi pověřena k převzetí pneumatik.

Pokud máte otázky týkající se termínu dodávky, kontaktujte nás prosím na pneushop@delti.com

Ceny obsahují DPH a poplatky za dopravu po celé České republice.

Pokud objednáte pouze jednu pneumatiku, zapo?ítáme dodate?n? p?irážku ve výši 145 K?.

Dodávka

Dodaváme pneumatiky během 3 až 5 pracovních dnů.

(Mějte prosím na vědomí, že termín dodávky zaleží na tom, zda pneumatiky, které jste objednali, máme na skladu - pokud pneumatiky nejsou na skladu, můžeme je objednat až následující den). Pokud pneumatiky, které jste objednali, nebudou v daném termínu dosažitelné, budeme Vás o tom informovat na Vaši e-mailovou adresu. V tomto e-mailu najdete termín a čas dodávky.

Platební možnosti

Nabízíme dvě možnosti platby za zboží:
  • platba kreditní kartou (Visa, Eurocard/Mastercard, American Express). Pří online platbě je zákazník dotázán na čislo kreditní karty a datum expirace. Tyto data jsou dále zaslány dealerovi. Ten zkontroluje platnost těchto dat u příslušné banky a zdali je požadovaná suma dostupná. V kladném případě může dealer okamžitě začít s expedicí objednávky. Delti.com zaručuje, že všechny transakce na jeho webu jsou bezpečné. 
  • bankovním převodem. V tomto připadě musíte zaplatit dříve, než zboží obdržíte. Nevýhodou je, že nemůžete ověřit nezávadnost dodávaného zboží před zaplacením.

Pokud máte otázky týkající se platebních možností, kontaktujte nás prosím na pneushop@delti.com

Naše adresa:
Delticom OE
Brühlstr. 11
30169 Hannover
Německo

Telefon: 246019154, Fax: 0049 511 87 98 91 96

Nejste-li spokojeni s dodanými pneumatikami, neposilejte je prosím na výše uvedené adresy, protože na nich nejsme schopní pneumatiky přijmout. Zavolejte nám prosím, nebo zašlete e-mail na adresu pneushop@delti.com 

© 1999-2019 by Delticom / pneushop.cz